"Az egyetlen dolog, amit biztosan tudnod kell, az a könyvtár helye." Albert Einstein

A hónap könyve

afal
A csók

Danielle Steel

Egy meleg júniusi napon, az áttáncolt és átpezsgőzött este bűvöletében egy férfi és egy nő limuzinjukban az első félénk csókot váltják. Számukra e pillanatban megszűnt a világ, megállt az idő.
Néhány saroknyira zsúfolt emeletes busz robog a forgalmas londoni utcán. A limuzin és a busz egyszerre érkezik a kereszteződésbe. Fékcsikorgás, üvegcsörömpölés, a limuzint maga alá temeti a busz iszonyú súlya - hőseink sorsa megpecsételődik. De ebben a végzetes pillanatban egy hosszú utazás is elkezdődik - utazás a gyógyulás, a hit, a reményteli jövő felé vezető úton.

Danielle Steel ezúttal arról mesél nekünk, milyen kifürkészhetetlen, hosszú utak kezdetét jelentheti egyetlen csók, hogyan változtathatja meg életünket egyetlen tragikus pillanat. Részvétteli regénye azonban mégsem csak az élet törékenységéről szól, hanem sokkal inkább a felszabadító, sorsunkat megváltoztató, testet-lelket gyógyítani képes szeretet hatalmáról.

«  február 2024  »
hkscpsv

Felhívások

Pályázati felhívás